erb

Víta Vás obec

Partizánska Ľupča

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes219
mod_vvisit_counterVčera350
mod_vvisit_counterTento týždeň2636
mod_vvisit_counterMinulý týždeň2173
mod_vvisit_counterTento mesiac5184
mod_vvisit_counterMinulý mesiac9397
mod_vvisit_counterSpolu1960091
Úvod Kultúra Talenty v obci Tanečnica Lenka
Tanečnica Lenka PDF Tlačiť E-mail

Už v predškolskom veku sa Lenka Procházková z Partizánskej Ľupče prejavovala dobrou fyzickou kondíciou, výborným rytmom a veľkým záujmom o tanec. Bolo jasné, že s podporou obetavých rodičov, starých rodičov, bude Lenka  svoj talent rozvíjať tanečnou cestou. Dnes má Lenka desať rokov a navštevuje Základnú školu v Partizánskej Ľupči.

Už v predškolskom veku sa Lenka Procházková z Partizánskej Ľupče prejavovala dobrou fyzickou kondíciou, výborným rytmom a veľkým záujmom o tanec. Bolo jasné, že s podporou obetavých rodičov, starých rodičov, bude Lenka  svoj talent rozvíjať tanečnou cestou. Dnes má Lenka desať rokov a navštevuje Základnú školu v Partizánskej Ľupči. Pravidelné dochádzanie na tanečné tréningy, vytrvalosť Lenky a podpora najbližších nedali dlho čakať na úspechy. Naša tanečnica sa zúčastňuje rôznych súťaží v spoločenskom tanci, na ktoré ju sprevádzajú rodičia, tréner aj tanečný partner Filipko Ševčík. Najviac jej učarovali latinsko-americké tance, kde sa naplno prejavuje jej temperament a radosť z tanca. Za jej úspechmi sa skrýva tvrdý tréning, na ktorý dochádza do Liptovského Mikuláša trikrát do týždňa. Treba spomenúť aj jej účasť na súťažiach v Martine, Kežmarku, Trenčíne, Banskej Bystrici, v Liptovskom Mikuláši. Doposiaľ najväčším úspechom je 4. miesto v tanečnej súťaži v Martine a 1. a 2. miesto v roku 2011 na Medzinárodnom festivale tanca v Banskej Bystrici.
Prajeme Lenke pevné zdravie, vytrvalosť a radosť z úspechov. Rodičom tiež prajeme radosť z talentovanej dcérky a podporu sponzorov, ktorí fandia a majú radi spoločenské tance.

Kolektív Materskej školy v Partizánskej Ľupči

 
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Meniny má

Dnes: Blanka
Zajtra: Adolf