erb

Víta Vás obec

Partizánska Ľupča

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes313
mod_vvisit_counterVčera233
mod_vvisit_counterTento týždeň4567
mod_vvisit_counterMinulý týždeň4201
mod_vvisit_counterTento mesiac14381
mod_vvisit_counterMinulý mesiac17428
mod_vvisit_counterSpolu1780933
Reklamný prúžok
Úvod
Reklamný prúžok
karita
 
Seniori pozor ! Nestaňte sa obeťami podvodníkov a zlodejov !
policajny_zbor_sr_logo_medium

V súvislosti s trestnou činnosťou páchanou na osobách vyššieho veku, Policajný zbor SR opakovane upozorňuje občanov, najmä seniorov, aby neodovzdávali, príp. nepožičiavali peniaze osobám, ktoré nepoznajú. Môže ísť o podvodníkov a zlodejov.  Viac...

 
Oznámenie o nezaradení žiadosti o poskytnutie podpory formou dotácie
erb Dňa 24. 10. 2017 bola na Enviromentálny fond predložená žiadosť o poskytnutie podpory formou dotácie na rok 2018 v oblasti Rozvoj odpadového hospodárstva, činnosť C2:Prdchádzanie vzniku biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov... (dokument na stiahnutie)
 
Otvorenie kancelárie MAS Stredný Liptov. ktorej predsedom je starosta obce Partizánska Ľupča, Ľubomír Frič
stredny_liptov V Liptovských Sliačoch sa dňa 18.01.2018 uskutočnil seminár „Stratégia Tvoríme rozvoj Stredného Liptova, oživenie, informovanie“ a Valné zhromaždenie Občianskeho združenia Stredný Liptov. Podujatia sa zúčastnilo 34 obyvateľov regiónu. Súčasťou seminára bolo otvorenie kancelárie MAS, ktorá sa nachádza v priestoroch obecného úradu v Liptovských Sliačoch. (dokument na stiahnutie)
 
Fašiangová bursa 2018
Dňa 19. januára 2018 sa v Partizánskej Ľupči konala tradičná fašiangová bursa. Z tejto vydarenej akcie vám prinášame reportáž vo forme fotogalérie.
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 Dopredu > Koniec >>

Stránka 1 z 3
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Meniny má

Dnes: Frederik(a)
Zajtra: Viktor