14. kolo - Ľupčania v prvom zápase odvetnej časti vyprášili Beňadikovú

TJ SOKOL Beňadiková - OFK P.Ľupča 0:8 (0:2)

Góly: 13.,54.,87. Kúkol, 15. Zelený, 69., 89. Peterec P., 78. Varga, 80. Frič

Počet divákov: 50

TJ SOKOL Beňadiková - OFK P.Ľupča    0:8 (0:2)

Góly: 13.,54.,87. Kúkol, 15. Zelený, 69., 89. Peterec P., 78. Varga, 80. Frič

P. Ľupča: Salajka - P. Peterec, Smitek, Budvesel (46. Peterec V.), Kacian - Frič, Majláth (79. Balážec), Gruchalák, Varga - Kúkol, Zelený (58. Chriašteľ).

14. kolom sa opäť po zimnej prestávke roztočil zápasový kolotoč II. A triedy. Súťaž vstúpila do odvetných častí a do bojov o postup do I. triedy. Ľupčania posilnili káder o dvoch kvalitných hráčov Martina Vargu a Michala Kúkola a tým dali jasný signál, že sa chcú popasovať o čo najlepšie umiestnenie v súťaži.

V úvode jesennej časti Ľupčania odohrali zápas s tímom z Beňadikovej, ktorá ešte nezískala ani bod a v Ľupči svoj prvý zápas prehrala vysoko 11:0. Už prvé minúty naznačovali, kto bude ovládať dianie na ihrisku a čakalo sa len na strelenie prvého gólu Ľupče. Naplnilo sa to v 13.min, keď po peknej kombinácii Majlátha a Vargu otvoril skóre Michal Kúkol. Následne v 15.min Frič prihral do stredu šestnástky voľnému Zelenému a ten peknou strelou pod brvno zvýšil skóre na 0:2. Do konca prvého polčasu mali Ľupčiania neustále tlak na bránu domácich no aj napriek veľkým príležitostiam sa im už ďalší gól nepodarilo streliť. Do druhého polčasu domáci nastúpili s cieľom dostať čo najmenej gólov čo im ale nevyšlo, pretože Ľupčania boli pri streleckej chuti a postupne gólmi Kúkola, Vargu, Peterca P. a Friča rozdrtili súpera vysoko 0:8.

Hráči P. Ľupče sa zišli v kompletnej zostave a aj napriek tomu, že súper bol z chvosta tabuľky ukázali, že sa určite pobijú o čo najvyššie priečky.

Nasledujúci zápas: OŠK RENOP Liptovská Teplá - OFK Partizánska Ľupča (3.4.2016, 15:30)

Dátum vloženia: 28. 3. 2016 11:48
Dátum poslednej aktualizácie: 9. 8. 2019 13:16