Posledná úprava Utorok, 19 Január 2016 15:20

Končím s vedením tejto stránky pre pracovnú vyťaženosť. Snažil som sa ju viesť ako najlepšie som vedel. Ak ste túto stránku čítali a ak Vám niečo dala som rád. Bolo však minimum podnetov a postrehov. Dúfam, že sa niekto nájde , kto bude pokračovať a prípadne ju vylepší. Oslovil som Ing. Michala Friča, môže sa však  prihlásiť aj niekto iný. Dám mu prístupové kódy a odporučím ho na Mgr. Emíliu Majteniyovú , ktorá nám túto stránku zriadila .

Július Sokol

Posledná úprava Štvrtok, 30 Júl 2015 01:51

Oslavy 90. rokov organizovaného futbalu v obci. PDF Tlačiť E-mail
Streda, 22 Júl 2015 16:18
V sobotu 18.júla 2015 za krásneho ale nadmerne teplého počasia zorganizoval Výbor OFK oslavu 90. výročia vzniku svojho klubu. Pri tejto príležitosti odohrali priateľský zápas žiaci OFK so svojimi rovesníkmi s Liptovských Sliačov. Zápas prehrali  8:2. Potom sa začal turnaj zápasmi mužstiev dospelých.
Posledná úprava Streda, 29 Júl 2015 19:17
Čítať celý článok...

Turnaj v Pohorelej 4.7.2015 PDF Tlačiť E-mail
Nedeľa, 05 Júl 2015 02:58
V sobotu 4.7.2015 sa naše A mužstvo zúčastnilo na turnaji v Pohorelej.Zúčastnili sa ho mužstvá :Heľpa, Braväcovo, Pohorelá a  naše OFK.  V prvom zápase naši vyhrali rozdielom triedy nad domácim mužstvom  z Pohorelej 5:0. Hralo sa za horúceho ,vyčerpávajúceho  počasia 2x30 minút. Naši ako ukazuje aj výsledok boli suverénne lepším mužstvom, hrali prakticky oba polčasy na polovici hostí, nepremenili ešte
Posledná úprava Piatok, 17 Júl 2015 07:42