Obec Partizánska Ľupča
Partizánska Ľupča č. 417
032 15 Partizánska Ľupča
Cena starostu obce 2016
Žiaci, ktorí si dňa 27.6.2016 z rúk starostu obce Ľubomíra Friča prevzali „CENU STAROSTU OBCE“ za výborný prospech a úspešné reprezentovanie svojej školy i obce.
Rebeka Sliacka
1. ročník
za výborný prospech a reprezentáciu školy a obce v okresnom kole speváckej súťaže „Slávik Slovenska“
Lenka Frisová
4. ročník
za výborný prospech a reprezentáciu školy v súťaži „Prečo mám rád slovenčinu, prečo mám rád Slovensko“, za 4. miesto v okresnom kole biologickej olympiády
Sofia Sokolová
4. ročník
za výborný prospech a reprezentáciu školy v súťaži „Prečo mám rád slovenčinu, prečo mám rád Slovensko“, za reprezentáciu školy v súťaži „Farebný svet okolo mňa ma baví“, za 4. miesto v okresnom kole biologickej olympiády
Michaela Záchejová
4. ročník
za výborný prospech, za 2. miesto v okresnom kole súťaže „Hviezdoslavov Kubín“
Laura Gejdošová
5. ročník
za výborný prospech, za 1. miesto v okresnom kole biologickej olympiády, za 2. miesto v okresnom kole súťaže „Hliadka mladých zdravotníkov“, za získanie titulu „Úspešný riešiteľ matematickej olympiády“ a za reprezentáciu školy a obce v okresnom kole geografickej olympiády.
Benjamin Kráľ
5. ročník
za vzorný prospech, za 1. miesto v okresnom kole biologickej olympiády, za 1. miesto v okresnom kole súťaže „Hviezdoslavov Kubín“ a reprezentáciu školy v krajskom kole súťaže Hviezdoslavov Kubín, za 2. miesto v okresnom kole „Hliadka mladých zdravotníkov“, za 3. miesto v okresnom kole „Šaliansky Maťko“.
Mariana Záhradníková
5. ročník
za výborný prospech, za 1. miesto v okresnom kole biologickej olympiády, za 2. miesto v okresnom kole súťaže“ Hliadka mladých zdravotníkov“.
Sebastián Kisel
5. ročník
za vzorný prospech, za 1. miesto v okresnom kole biologickej olympiády, za 2. miesto v okresnom kole súťaže „Hliadka mladých zdravotníkov“ a za reprezentáciu školy a obce v okresnom kole geografickej olympiády.
Matej Klimáček
5. ročník
za výborný prospech, za 1. miesto v okresnom kole biologickej olympiády, za získanie titulu „Úspešný riešiteľ matematickej olympiády“, za reprezentáciu školy a obce na okresnom kole speváckej súťaže „Slávik Slovenska“ a na okresnom kole geografickej olympiády.
Michaela Bartíková
8. ročník
za výborný prospech, za 1. miesto v okresnom kole súťaže „Mladý záchranár CO“a účasť na majstrovstvách Slovenska Mladých záchranárov, za 1. miesto v súťaži „Povstalecká história Liptova“ reprezentáciu školy a obce v okresnom kole súťaže „Hviezdoslavov Kubín“, za 5. miesto v okresnom kole súťaže „Hliadka mladých zdravotníkov“, za 5. miesto v okresnom kole súťaže“ Poľovníctvo a ochrana prírody“,
Bianka Hladišová
8. ročník
za výborný prospech ,reprezentáciu školy a obce v okresnom kole súťaže „Hviezdoslavov Kubín“, za reprezentáciu školy a obce v olympiáde zo slovenského jazyka, za 5. miesto v okresnom kole súťaže „Hliadka mladých zdravotníkov“
Oľga Leštinská
8. ročník
za výborný prospech, za 1.miesto v súťaži Povstalecká história Liptova, 4. miesto Poľovnictvo a ochrana prírody, za 5. miesto v súťaži Hliadka mladých zdravotníkov, reprezentáciu školy a obce v okresnom kole geografickej olympiády
Janka Veselovská
8. ročník
za výborný prospech, za 1. miesto v súťaži Povstalecká história Liptova, 5. miesto v okresnom kole súťaže „Hliadka mladých zdravotníkov“, za 4. miesto v okresnom kole súťaže „Poľovníctvo a ochrana prírody“ a za reprezentáciu školy a obce v okresnom kole geografickej olympiády
Ema Urbanovičová
8. ročník
za výborný prospech, za 1. miesto v okresnom kole súťaže „Mladý záchranár CO“ a účasť na majstrovstvách Slovenska Mladých záchranárov, za 5. miesto v okresnom kole súťaže „Mladý zdravotník“, za 4. miesto v okresnom kole súťaže“ Mladý poľovník a ochranca prírody“
Lenka Prochádzková
9. ročník
za vzorný prospech a za 1. miesto v súťaži „Povstalecká história Liptova“, za reprezentáciu školy v olympiáde z dejepisu, v chemickej olympiáde
Adam Vitáliš
9. ročník
za vzorný prospech a za reprezentáciu školy v olympiáde z dejepisu, v olympiáde z anglického jazyka, za 1. miesto v okresnom kole súťaž“ Mladý záchranár CO“ a za účasť na majstrovstvách Slovenska Mladých záchranárov, za 1. miesto v súťaži „Povstalecká história Liptova“
Dátum poslednej aktualizácie: 4. 8. 2019 20:17