Partizánska Ľupča
Partizánska Ľupča

Detail zmluvy 20/2019

Číslo zmluvy:
20/2019
Názov:
Zmluva o poskytnutí finančnej dotácie z rozpočtu obce Partizánska Ľupča v roku 2019
Predmet zmluvy:
Zmluva o poskytnutí finančnej dotácie z rozpočtu obce Partizánska Ľupča v roku 2019
Cena:
5 000,00 EUR
1. Zmluvná strana:
Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi a.v. na Slovensku Partizánska Ľupča
IČO:
31902693
DIČ:
2020582905
Adresa:
EV. a. v.farský úrad 425, 032 15 Partizánska Ľupča
2. Zmluvná strana:
obec Partizánska Ľupča
Meno podpisujúcej osoby:
Bc. Ladislav Balážec / Mgr. Ján Molčan
Funkcia podpisujúcej osoby:
starosta obce / zborový farár
Dátum zverejnenia:
12. 8. 2019
Dátum účinnosti zmluvy:
13. 8. 2019
Platnosť zmluvy do:
Neuvedené
20_2019.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Veľkosť: 561,75 kB

Vývoz odpadu

Júl2026
Po Ut St Št Pi So Ne
29
    Vývoz - KOMUNÁLNY ODPAD
Partizánska Ľupča (Liptovský Mikuláš)
30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13
    Vývoz - KOMUNÁLNY ODPAD
Partizánska Ľupča (Liptovský Mikuláš)
14 15 16 17 18 19
20 21 22
    Vývoz - PLASTY
Partizánska Ľupča (Liptovský Mikuláš)
23 24 25 26
27
    Vývoz - KOMUNÁLNY ODPAD
Partizánska Ľupča (Liptovský Mikuláš)
    Vývoz - SKLO
Partizánska Ľupča (Liptovský Mikuláš)
28 29 30 31 1 2
Kalendár zvozu odpadu

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Kalendár

Júl2026
Po Ut St Št Pia So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Aktuálne počasie

dnes, pondelok 27. 7. 2026
mierny dážď 23 °C 12 °C
utorok 28. 7. oblačno 22/12 °C
streda 29. 7. jasná obloha 25/11 °C
štvrtok 30. 7. jasná obloha 30/14 °C

Facebook

Virtuálna prehliadka interéru kostolov v obci:

 

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Hungarian Italian Polish Russian Slovak Spanish